Samsung CLP-300 Toner CMY Pack of 3
~1000 | 0.26842zł za stronęAverage cost per page 0.80526zł
Zamów w ciągu
--:--:--
do wysyłki dziś
Szybka wysyłka
Kategoria: tusz
Samsung CLP-300 Toner CMY Pack of 3
More Information:
| Producent Samsung |
| Kod producenta CLP-C300A/ELS / CLP-M300A/ELS / CLP-Y300A/ELS |
| Rodzaj produktu Wkład z tonerem |
| Kolor: Cyjan / Magenta / Żółty |
| Unit per bundle: 3 |
| EAN: 8806349389729 / 8806349389736 / 8806349389743 |
| Units Yields: 1000 Stron / 1000 Stron / 1000 Stron |
| Units Weight: 102 Grams / 102 Grams / 102 Grams |
| Units Shipping Weight: 132 Grams / 138 Grams / 138 Grams |
| Bundle Weight: 306.00 Grams |
| Bundle Shipping Weight: 408.00 Grams |
Zgodność
Gwarantowane i certyfikowane do pracy w Unii Europejskiej i EOG.
|
|
MFR ContacT
Samsung, Herrenberger Str. 140, 71034, Böblingen, [email protected], +49 70314507000
|
| UPC: 635753725285 / |
| Producent | Producent:Samsung |
|---|---|
| Kod producenta | Kod producenta:CLP-C300A/ELS |
| Rodzaj produktu | Rodzaj produktu:Wkład z tonerem |
| Kolor | Kolor:Cyjan |
| Wydajność | Wydajność:~ 1000 Stron |
| Waga | Waga: ~ 102 Grams |
| Waga wysyłkowa | Waga wysyłkowa: ~ 132 Grams |
| Sztuk w opakowaniu | Sztuk w opakowaniu:1 |
| EAN | EAN:8806349389729 |
| UPC | UPC: |
| Producent | Producent:Samsung |
|---|---|
| Kod producenta | Kod producenta:CLP-M300A/ELS |
| Rodzaj produktu | Rodzaj produktu:Wkład z tonerem |
| Kolor | Kolor:Magenta |
| Wydajność | Wydajność:~ 1000 Stron |
| Waga | Waga: ~ 102 Grams |
| Waga wysyłkowa | Waga wysyłkowa: ~ 138 Grams |
| Sztuk w opakowaniu | Sztuk w opakowaniu:1 |
| EAN | EAN:8806349389736 |
| UPC | UPC:635753725285 |
| Producent | Producent:Samsung |
|---|---|
| Kod producenta | Kod producenta:CLP-Y300A/ELS |
| Rodzaj produktu | Rodzaj produktu:Wkład z tonerem |
| Kolor | Kolor:Żółty |
| Wydajność | Wydajność:~ 1000 Stron |
| Waga | Waga: ~ 102 Grams |
| Waga wysyłkowa | Waga wysyłkowa: ~ 138 Grams |
| Sztuk w opakowaniu | Sztuk w opakowaniu:1 |
| EAN | EAN:8806349389743 |
| UPC | UPC: |
