HP 311A Toner CMY Pack of 3
HP Color Laserjet 3700 Toner Value Pack
~6000 | 0.04488zł za stronęAverage cost per page 0.13464zł
Zamów w ciągu
--:--:--
do wysyłki dziś
Szybka wysyłka
Kategoria: z tonerem
HP 311A Toner CMY Pack of 3
More Information:
| Producent HP |
| Kod producenta Q2681A / Q2682A / Q2683A |
| Rodzaj produktu z tonerem |
| Kolor: Cyjan / Żółty / Magenta |
| Unit per bundle: 3 |
| EAN: 0808736549905 / 0808736549912 / 0808736549929 |
| Units Yields: 6000 Stron / 6000 Stron / 6000 Stron |
| Units Weight: 1.5 Kilograms / 1.5 Kilograms / 1.5 Kilograms |
| Units Shipping Weight: 1.81 Kilograms / 1.81 Kilograms / 1.81 Kilograms |
| Bundle Weight: 4.50 Kilograms |
| Bundle Shipping Weight: 5.44 Kilograms |
Zgodność
Gwarantowane i certyfikowane do pracy w Unii Europejskiej i EOG.
|
|
MFR ContacT
HP, Herrenberger Str. 140, 71034, Böblingen, [email protected], +49 70314507000
|
| UPC: 808736549905 / 808736549912 / 808736549929 |
| Producent | Producent:HP |
|---|---|
| Kod producenta | Kod producenta:Q2681A |
| Rodzaj produktu | Rodzaj produktu:z tonerem |
| Kolor | Kolor:Cyjan |
| Wydajność | Wydajność:~ 6000 Stron |
| Waga | Waga: ~ 1.5 Kilograms |
| Waga wysyłkowa | Waga wysyłkowa: ~ 1.81 Kilograms |
| Sztuk w opakowaniu | Sztuk w opakowaniu:1 |
| EAN | EAN:0808736549905 |
| UPC | UPC:808736549905 |
| Producent | Producent:HP |
|---|---|
| Kod producenta | Kod producenta:Q2682A |
| Rodzaj produktu | Rodzaj produktu:z tonerem |
| Kolor | Kolor:Żółty |
| Wydajność | Wydajność:~ 6000 Stron |
| Waga | Waga: ~ 1.5 Kilograms |
| Waga wysyłkowa | Waga wysyłkowa: ~ 1.81 Kilograms |
| Sztuk w opakowaniu | Sztuk w opakowaniu:1 |
| EAN | EAN:0808736549912 |
| UPC | UPC:808736549912 |
| Producent | Producent:HP |
|---|---|
| Kod producenta | Kod producenta:Q2683A |
| Rodzaj produktu | Rodzaj produktu:z tonerem |
| Kolor | Kolor:Magenta |
| Wydajność | Wydajność:~ 6000 Stron |
| Waga | Waga: ~ 1.5 Kilograms |
| Waga wysyłkowa | Waga wysyłkowa: ~ 1.81 Kilograms |
| Sztuk w opakowaniu | Sztuk w opakowaniu:1 |
| EAN | EAN:0808736549929 |
| UPC | UPC:808736549929 |
