HP 309A Toner CMY Pack of 3
HP Color Laserjet 3500 Toner Value Pack
~4000 | 0.07162zł za stronęAverage cost per page 0.21486zł
Zamów w ciągu
--:--:--
do wysyłki dziś
Szybka wysyłka
Kategoria: z tonerem
HP 309A Toner CMY Pack of 3
More Information:
| Producent HP |
| Kod producenta Q2672A / Q2673A / Q2671A |
| Rodzaj produktu z tonerem |
| Kolor: Żółty / Magenta / Cyjan |
| Unit per bundle: 3 |
| EAN: 0808736549882 / 0808736549899 / 808736549875 |
| Units Yields: 4000 Stron / 4000 Stron / 4000 Stron |
| Units Weight: 1.18 Kilograms / 1.18 Kilograms / 1.18 Kilograms |
| Units Shipping Weight: 1.5 Kilograms / 1.5 Kilograms / 1.5 Kilograms |
| Bundle Weight: 3.54 Kilograms |
| Bundle Shipping Weight: 4.49 Kilograms |
Zgodność
Gwarantowane i certyfikowane do pracy w Unii Europejskiej i EOG.
|
|
MFR ContacT
HP, Herrenberger Str. 140, 71034, Böblingen, [email protected], +49 70314507000
|
| UPC: 808736549882 / 808736549899 / 8.08737E+11 |
| Producent | Producent:HP |
|---|---|
| Kod producenta | Kod producenta:Q2672A |
| Rodzaj produktu | Rodzaj produktu:z tonerem |
| Kolor | Kolor:Żółty |
| Wydajność | Wydajność:~ 4000 Stron |
| Waga | Waga: ~ 1.18 Kilograms |
| Waga wysyłkowa | Waga wysyłkowa: ~ 1.5 Kilograms |
| Sztuk w opakowaniu | Sztuk w opakowaniu:1 |
| EAN | EAN:0808736549882 |
| UPC | UPC:808736549882 |
| Producent | Producent:HP |
|---|---|
| Kod producenta | Kod producenta:Q2673A |
| Rodzaj produktu | Rodzaj produktu:z tonerem |
| Kolor | Kolor:Magenta |
| Wydajność | Wydajność:~ 4000 Stron |
| Waga | Waga: ~ 1.18 Kilograms |
| Waga wysyłkowa | Waga wysyłkowa: ~ 1.5 Kilograms |
| Sztuk w opakowaniu | Sztuk w opakowaniu:1 |
| EAN | EAN:0808736549899 |
| UPC | UPC:808736549899 |
| Producent | Producent:HP |
|---|---|
| Kod producenta | Kod producenta:Q2671A |
| Rodzaj produktu | Rodzaj produktu:Wkład z tonerem |
| Kolor | Kolor:Cyjan |
| Wydajność | Wydajność:~ 4000 Stron |
| Waga | Waga: ~ 1.18 Kilograms |
| Waga wysyłkowa | Waga wysyłkowa: ~ 1.5 Kilograms |
| Sztuk w opakowaniu | Sztuk w opakowaniu:1 |
| EAN | EAN:808736549875 |
| UPC | UPC:8.08737E+11 |
