HP 304A Toner CMY Pack of 3
HP Color LaserJet CP2025 Toner Value Pack
~2800 | 0.28899zł za stronęAverage cost per page 0.86697zł
Zamów w ciągu
--:--:--
do wysyłki dziś
Darmowa wysyłka
Kategoria: z tonerem
HP 304A Toner CMY Pack of 3
More Information:
| Producent HP |
| Kod producenta CC531A / CC532A / CC533A |
| Rodzaj produktu z tonerem |
| Kolor: Cyjan / Żółty / Magenta |
| Unit per bundle: 3 |
| EAN: 0883585301508 / 0883585301515 / 883585301522 |
| Units Yields: 2800 Stron / 2800 Stron / 2800 Stron |
| Units Weight: 720 Grams / 720 Grams / 720 Grams |
| Units Shipping Weight: 898.00 Grams / 898.00 Grams / 898.00 Grams |
| Bundle Weight: 2.16 Kilograms |
| Bundle Shipping Weight: 2.69 Kilograms |
Zgodność
Gwarantowane i certyfikowane do pracy w Unii Europejskiej i EOG.
|
|
MFR ContacT
HP, Herrenberger Str. 140, 71034, Böblingen, [email protected], +49 70314507000
|
| UPC: 883585301508 / 883585301515 / 883585301522 |
| Producent | Producent:HP |
|---|---|
| Kod producenta | Kod producenta:CC531A |
| Rodzaj produktu | Rodzaj produktu:Wkład z tonerem |
| Kolor | Kolor:Cyjan |
| Wydajność | Wydajność:~ 2800 Stron |
| Waga | Waga: ~ 720 Grams |
| Waga wysyłkowa | Waga wysyłkowa: ~ 898.00 Grams |
| Sztuk w opakowaniu | Sztuk w opakowaniu:1 |
| EAN | EAN:0883585301508 |
| UPC | UPC:883585301508 |
| Producent | Producent:HP |
|---|---|
| Kod producenta | Kod producenta:CC532A |
| Rodzaj produktu | Rodzaj produktu:z tonerem |
| Kolor | Kolor:Żółty |
| Wydajność | Wydajność:~ 2800 Stron |
| Waga | Waga: ~ 720 Grams |
| Waga wysyłkowa | Waga wysyłkowa: ~ 898.00 Grams |
| Sztuk w opakowaniu | Sztuk w opakowaniu:1 |
| EAN | EAN:0883585301515 |
| UPC | UPC:883585301515 |
| Producent | Producent:HP |
|---|---|
| Kod producenta | Kod producenta:CC533A |
| Rodzaj produktu | Rodzaj produktu:z tonerem |
| Kolor | Kolor:Magenta |
| Wydajność | Wydajność:~ 2800 Stron |
| Waga | Waga: ~ 720 Grams |
| Waga wysyłkowa | Waga wysyłkowa: ~ 898.00 Grams |
| Sztuk w opakowaniu | Sztuk w opakowaniu:1 |
| EAN | EAN:883585301522 |
| UPC | UPC:883585301522 |
