HP 122A Toner CMY Pack of 3
HP Color Laserjet 2550 Toner Value Pack
~4000 | 0.06730zł za stronęAverage cost per page 0.20190zł
Zamów w ciągu
--:--:--
do wysyłki dziś
Szybka wysyłka
Kategoria: z tonerem
HP 122A Toner CMY Pack of 3
More Information:
| Producent HP |
| Kod producenta Q3962A / Q3961A / Q3963A |
| Rodzaj produktu z tonerem |
| Kolor: Żółty / Cyjan / Magenta |
| Unit per bundle: 3 |
| EAN: 0829160069364 / 0829160069357 / 0829160069371 |
| Units Yields: 4000 Stron / 4000 Stron / 4000 Stron |
| Units Weight: 640 Grams / 640 Grams / 640 Grams |
| Units Shipping Weight: 953.00 Grams / 953.00 Grams / 953.00 Grams |
| Bundle Weight: 1.92 Kilograms |
| Bundle Shipping Weight: 2.86 Kilograms |
Zgodność
Gwarantowane i certyfikowane do pracy w Unii Europejskiej i EOG.
|
|
MFR ContacT
HP, Herrenberger Str. 140, 71034, Böblingen, [email protected], +49 70314507000
|
| UPC: 829160069364 / 829160069357 / 829160069371 |
| Producent | Producent:HP |
|---|---|
| Kod producenta | Kod producenta:Q3962A |
| Rodzaj produktu | Rodzaj produktu:Wkład z tonerem |
| Kolor | Kolor:Żółty |
| Wydajność | Wydajność:~ 4000 Stron |
| Waga | Waga: ~ 640 Grams |
| Waga wysyłkowa | Waga wysyłkowa: ~ 953.00 Grams |
| Sztuk w opakowaniu | Sztuk w opakowaniu:1 |
| EAN | EAN:0829160069364 |
| UPC | UPC:829160069364 |
| Producent | Producent:HP |
|---|---|
| Kod producenta | Kod producenta:Q3961A |
| Rodzaj produktu | Rodzaj produktu:z tonerem |
| Kolor | Kolor:Cyjan |
| Wydajność | Wydajność:~ 4000 Stron |
| Waga | Waga: ~ 640 Grams |
| Waga wysyłkowa | Waga wysyłkowa: ~ 953.00 Grams |
| Sztuk w opakowaniu | Sztuk w opakowaniu:1 |
| EAN | EAN:0829160069357 |
| UPC | UPC:829160069357 |
| Producent | Producent:HP |
|---|---|
| Kod producenta | Kod producenta:Q3963A |
| Rodzaj produktu | Rodzaj produktu:z tonerem |
| Kolor | Kolor:Magenta |
| Wydajność | Wydajność:~ 4000 Stron |
| Waga | Waga: ~ 640 Grams |
| Waga wysyłkowa | Waga wysyłkowa: ~ 953.00 Grams |
| Sztuk w opakowaniu | Sztuk w opakowaniu:1 |
| EAN | EAN:0829160069371 |
| UPC | UPC:829160069371 |
