HP 122A Toner CMYK Pack of 4
HP Color Laserjet 2550 Toner Value Pack
~4000 | 0.00375€ per page
~5000 Page | 0.00474€ per pageAverage cost per page 0.01599€
Order in
--:--:--
for Today Shipping
Fast shipping
Category: Toner
HP 122A Toner CMYK Pack of 4
More Information:
| Manufacturer HP |
| Part Number Q3962A / Q3960A / Q3961A / Q3963A |
| Product type Toner |
| Color: Yellow / Black / Cyan / Magenta |
| Unit per bundle: 4 |
| EAN: 0829160069364 / 0829160069340 / 0829160069357 / 0829160069371 |
| Units Yields: 4000 Pages / 5000 Pages / 4000 Pages / 4000 Pages |
| Units Weight: 640 Grams / 640 Grams / 640 Grams / 640 Grams |
| Units Shipping Weight: 953.00 Grams / 953.00 Grams / 953.00 Grams / 953.00 Grams |
| Bundle Weight: 2.56 Kilograms |
| Bundle Shipping Weight: 3.81 Kilograms |
Compliance
Guaranteed and Certified To Work In European Union and EEA
|
|
MFR ContacT
HP, Herrenberger Str. 140, 71034, Böblingen, [email protected], +49 70314507000
|
| UPC: 829160069364 / 829160069340 / 829160069357 / 829160069371 |
| Manufacturer | Manufacturer:HP |
|---|---|
| Part Number | Part Number:Q3962A |
| Product type | Product type:Toner Cartridge |
| Color | Color:Yellow |
| Yields | Yields:~ 4000 Pages |
| Weight | Weight: ~ 640 Grams |
| Shipping Weight | Shipping Weight: ~ 953.00 Grams |
| Units per Box | Units per Box:1 |
| EAN | EAN:0829160069364 |
| UPC | UPC:829160069364 |
| Manufacturer | Manufacturer:HP |
|---|---|
| Part Number | Part Number:Q3960A |
| Product type | Product type:Toner Cartridge |
| Color | Color:Black |
| Yields | Yields:~ 5000 Pages |
| Weight | Weight: ~ 640 Grams |
| Shipping Weight | Shipping Weight: ~ 953.00 Grams |
| Units per Box | Units per Box:1 |
| EAN | EAN:0829160069340 |
| UPC | UPC:829160069340 |
| Manufacturer | Manufacturer:HP |
|---|---|
| Part Number | Part Number:Q3961A |
| Product type | Product type:Toner |
| Color | Color:Cyan |
| Yields | Yields:~ 4000 Pages |
| Weight | Weight: ~ 640 Grams |
| Shipping Weight | Shipping Weight: ~ 953.00 Grams |
| Units per Box | Units per Box:1 |
| EAN | EAN:0829160069357 |
| UPC | UPC:829160069357 |
| Manufacturer | Manufacturer:HP |
|---|---|
| Part Number | Part Number:Q3963A |
| Product type | Product type:Toner |
| Color | Color:Magenta |
| Yields | Yields:~ 4000 Pages |
| Weight | Weight: ~ 640 Grams |
| Shipping Weight | Shipping Weight: ~ 953.00 Grams |
| Units per Box | Units per Box:1 |
| EAN | EAN:0829160069371 |
| UPC | UPC:829160069371 |
