Samsung CLP-300 Toner CMY Pack of 3
~1000 | 0.01115£ per pageAverage cost per page 0.03345£
Order in
--:--:--
for Today Shipping
Fast shipping
Category: Ink
Samsung CLP-300 Toner CMY Pack of 3
More Information:
| Manufacturer Samsung |
| Part Number CLP-C300A/ELS / CLP-M300A/ELS / CLP-Y300A/ELS |
| Product type Toner Cartridge |
| Color: Cyan / Magenta / Yellow |
| Unit per bundle: 3 |
| EAN: 8806349389729 / 8806349389736 / 8806349389743 |
| Units Yields: 1000 Pages / 1000 Pages / 1000 Pages |
| Units Weight: 102 Grams / 102 Grams / 102 Grams |
| Units Shipping Weight: 132 Grams / 138 Grams / 138 Grams |
| Bundle Weight: 306.00 Grams |
| Bundle Shipping Weight: 408.00 Grams |
Compliance
Guaranteed and Certified To Work In European Union and EEA
|
|
MFR ContacT
Samsung, Herrenberger Str. 140, 71034, Böblingen, [email protected], +49 70314507000
|
| UPC: 635753725285 / |
| Manufacturer | Manufacturer:Samsung |
|---|---|
| Part Number | Part Number:CLP-C300A/ELS |
| Product type | Product type:Toner Cartridge |
| Color | Color:Cyan |
| Yields | Yields:~ 1000 Pages |
| Weight | Weight: ~ 102 Grams |
| Shipping Weight | Shipping Weight: ~ 132 Grams |
| Units per Box | Units per Box:1 |
| EAN | EAN:8806349389729 |
| UPC | UPC: |
| Manufacturer | Manufacturer:Samsung |
|---|---|
| Part Number | Part Number:CLP-M300A/ELS |
| Product type | Product type:Toner Cartridge |
| Color | Color:Magenta |
| Yields | Yields:~ 1000 Pages |
| Weight | Weight: ~ 102 Grams |
| Shipping Weight | Shipping Weight: ~ 138 Grams |
| Units per Box | Units per Box:1 |
| EAN | EAN:8806349389736 |
| UPC | UPC:635753725285 |
| Manufacturer | Manufacturer:Samsung |
|---|---|
| Part Number | Part Number:CLP-Y300A/ELS |
| Product type | Product type:Toner Cartridge |
| Color | Color:Yellow |
| Yields | Yields:~ 1000 Pages |
| Weight | Weight: ~ 102 Grams |
| Shipping Weight | Shipping Weight: ~ 138 Grams |
| Units per Box | Units per Box:1 |
| EAN | EAN:8806349389743 |
| UPC | UPC: |
