HP 304A Toner CMYK Pack of 4
HP Color LaserJet CP2025 Toner Value Pack
~2800 | 0.01209£ per page
~3500 Page | 0.01422£ per pageAverage cost per page 0.05049£
Order in
--:--:--
for Today Shipping
Free shipping
Category: Toner
HP 304A Toner CMYK Pack of 4
More Information:
| Manufacturer HP |
| Part Number CC530A / CC531A / CC532A / CC533A |
| Product type Toner |
| Color: Black / Cyan / Yellow / Magenta |
| Unit per bundle: 4 |
| EAN: 0883585301492 / 0883585301508 / 0883585301515 / 883585301522 |
| Units Yields: 3500 Pages / 2800 Pages / 2800 Pages / 2800 Pages |
| Units Weight: 720 Grams / 720 Grams / 720 Grams / 720 Grams |
| Units Shipping Weight: 898.00 Grams / 898.00 Grams / 898.00 Grams / 898.00 Grams |
| Bundle Weight: 2.88 Kilograms |
| Bundle Shipping Weight: 3.59 Kilograms |
Compliance
Guaranteed and Certified To Work In European Union and EEA
|
|
MFR ContacT
HP, Herrenberger Str. 140, 71034, Böblingen, [email protected], +49 70314507000
|
| UPC: 883585301492 / 883585301508 / 883585301515 / 883585301522 |
| Manufacturer | Manufacturer:HP |
|---|---|
| Part Number | Part Number:CC530A |
| Product type | Product type:Toner |
| Color | Color:Black |
| Yields | Yields:~ 3500 Pages |
| Weight | Weight: ~ 720 Grams |
| Shipping Weight | Shipping Weight: ~ 898.00 Grams |
| Units per Box | Units per Box:1 |
| EAN | EAN:0883585301492 |
| UPC | UPC:883585301492 |
| Manufacturer | Manufacturer:HP |
|---|---|
| Part Number | Part Number:CC531A |
| Product type | Product type:Toner Cartridge |
| Color | Color:Cyan |
| Yields | Yields:~ 2800 Pages |
| Weight | Weight: ~ 720 Grams |
| Shipping Weight | Shipping Weight: ~ 898.00 Grams |
| Units per Box | Units per Box:1 |
| EAN | EAN:0883585301508 |
| UPC | UPC:883585301508 |
| Manufacturer | Manufacturer:HP |
|---|---|
| Part Number | Part Number:CC532A |
| Product type | Product type:Toner |
| Color | Color:Yellow |
| Yields | Yields:~ 2800 Pages |
| Weight | Weight: ~ 720 Grams |
| Shipping Weight | Shipping Weight: ~ 898.00 Grams |
| Units per Box | Units per Box:1 |
| EAN | EAN:0883585301515 |
| UPC | UPC:883585301515 |
| Manufacturer | Manufacturer:HP |
|---|---|
| Part Number | Part Number:CC533A |
| Product type | Product type:Toner |
| Color | Color:Magenta |
| Yields | Yields:~ 2800 Pages |
| Weight | Weight: ~ 720 Grams |
| Shipping Weight | Shipping Weight: ~ 898.00 Grams |
| Units per Box | Units per Box:1 |
| EAN | EAN:883585301522 |
| UPC | UPC:883585301522 |
